logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese

Успішна реалізація законів пам’яті в «Хелло Ворлд!»

Вивчення англійської мови, з першого погляду, справа складна, яка потребує різностороннього підходу, а швидке вивчення мови навіть на рівні достатньому для базового спілкування – здається, перебуває поза зоною досяжності. Ми не збираємося Вам обіцяти вивчити вільно оперувати професійною лексикою за 2 (!) тижні, чи визубрити 2000 слів за 17,5 годин за допомогою псевдо- нової та псевдо- унікальної методики. НІ! – навпаки – ми в черговий раз підкреслимо необхідність класичного методу вивчення мови, який обов’язково включає роботу за трьома базовими китами – лексикою, фонетикою та граматикою. Виключно систематизовані знання, отримані в цих напрямках, стануть Вашою запорукою успішного оволодіння мовою.

Давайте разом розберемо, як ми з «Хелло Ворлд!» підвищуємо ефективність вивчення мови на 47% за будь-якою методикою, чи як можливо швидко здобути той первинний базис, скелет, на який будуть «навішуватися» всі подальші знання, набуті в класичній школі. В чому ж суть продукту, який ми пропонуємо Вам та який Ви збираєтеся придбати?

Ми гарантуємо, що через 2 місяці активної чи пасивної роботи за комп’ютером з «Хелло Ворлд!» Ви повірите в диво, відчувши перші результати. Як і все геніальне, дія нашої програми надзвичайно проста. Напевне, Ви не раз чули в мас-медіа про т. зв. Криву забування Еббінхауза та про сім головних законів пам’яті. Давайте наочно розберемо головні закони вивчення мови та успішну реалізацію цих механізмів у «Хелло Ворлд!».

Як науково встановлено, основне «забування» відбувається в час, наступний безпосередньо за заучуванням – у цей період втрачається найбільший обсяг матеріалу. Новий матеріал зберігається за наступною схемою: після 20 хвилин збереглося 59,2% матеріалу, що запам'ятовується, після 1 години – 44,2%, після 9 годин – 35,8%, після одного дня – 33,7%, після 2 днів – 27,8%, після 3 днів – 25,4%, після 31 дня – 21,1%. Головна втрата, за даними німецького дослідника пам’яті Еббінхауза, падає на перші 1 – 2 доби і особливо на перших півгодини-годину, при цьому загальна втрата дуже значна: після закінчення 2 діб матеріал зберігається лише трохи більше, ніж на чверть. В «Хелло Ворлд!» частота показу матеріалу регулюється автоматично відповідно до вищезазначеного графіку забування, таким чином, нові слова з’являється з такою частотою, що не дозволить Вашій пам’яті перемістити його на другорядну полицю чи затерти більш новою інформацією. Головне правило Еббінхауза витримано та успішно застосовується в «Хелло Ворлд!».

Осмислений матеріал запам'ятовується в 9 разів швидше. На відміну від інших програм «Хелло Ворлд!» більшою мірою пропонує осмислені конструкції, а також вживання слів в контексті ідіом, фразеологічних зворотів, сталих виразів. Це дозволяє Вам не просто впізнавати знайоме слово в англійській пресі, а, що важливіше, вживати дану лексичну конструкцію чи яскравий фразеологізм в живій мові та ще й в правильному контексті :)

Закон яскравості: матеріал виділений красивим насиченим кольором в «Хелло Ворлд!» вигідно вирізнятиметься та захоплюватиме більшу частину Вашої цілеспрямованої (активний режим вивчення) чи розсіяної (пасивний режим вивчення) уваги. Таким чином, процес запам’ятовування відбуватиметься легше, швидше, ефективніше. «Хелло Ворлд!» приємно здивує простим дружнім інтерфейсом, який відкриває можливості до безлічі персональних налаштувань. Детальніше про режими роботи та повна функціональність програми розглянута в рубриці нашого сайту «Налаштування».

Закон образу: англійські ідіоми, запропоновані в усіх наших курсах «Хелло Ворлд!», мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти позитивно впливає на запам’ятовування. Отже, такі англійські вислови з курсів «Хелло Ворлд!» розвивають Вашу пам’ять. Варто зазначити, що діти швидко та легко запам’ятають англійські фразеологізми з курсу «Хелло Ворлд!», оскільки сприймають ці лексичні конструкції буквально та малюють надзвичайно яскраві образи.

Кожен курс «Хелло Ворлд!» включає від 30 до 100 % фразеологізмів англійської мови. Також ці фразеологізми диференційовані по своїй складності. Тобто, вони відповідають рівню окремо взятого курсу та його тематиці. При створенні цієї програми, ми ставили перед собою завдання, щоб Ваша робота з будь-яким курсом «Хелло Ворлд!» зводилася не лише до накопичення знань з англійської мови з подальшим їх використанням, а й до формування Вашої творчої особистості :)

Закон оптимальної довжини ряду: Джордж Міллер в своїй роботі «Загадкове число 7±2» довів, що об’єм короткострокової пам’яті складає 7±2 об’єкти (детальніше читайте на Вікіпедії). Тобто, за один раз Ви можете опанувати від 5 до 9 нових слів, але не більше, а для подальшого ефективного запам’ятовування Вам необхідно зробити паузу. Цей механізм успішно реалізовано в «Хелло Ворлд!»: слова, не залежно в якому режимі активному чи пасивному Ви вивчаєте їх, подаються частинами по 7 слів в кожній групі, потім встановлений потрібний часовий проміжок і за ним подається нова група слів. Реалізований в «Хелло Ворлд!» цей метод та метод країв активізує нейроні зв’язки фронтально-лобової частини мозку та передає потрібні слова в сенсорну пам'ять. Таким чином, забезпечується швидке занесення слів спочатку в короткострокову, а потім у довгострокову пам’ять.

Будь-яка інформація, що асоціативно пов’язана з вже набутими навиками, лексикою, певною ситуацією запам’ятовується краще – закон контексту. Це надзвичайно ефективно реалізовано в «Хелло Ворлд!»: в процесі Вашого пасивного навчання – коли переглядаєте фільми, працюєте за комп’ютером, граєте в комп’ютерні ігри – блимаючі лексичні конструкції, що з’являються на екрані, асоціюються на підсвідомому рівні з ситуацією, за якої вони були показані. Подвійного ефекту з «Хелло Ворлд!» досягаємо за рахунок того, що різні слова вживаються в різних лексичних конструкціях та різних контекстах, таким чином, Ви вивчаєте одне слово з різними змістовими забарвленнями, а головне – Ви інтуїтивно відчуваєте правильний контекст, в якому потрібно вжити дану лексичну одиницю.

Закон повторення нам всім відомий – англійські слова краще запам’ятовуються, якщо вони через певний інтервал повторяться. В «Хелло Ворлд!» спеціально встановлений контролер повторювальності слова, а також Ви маєте можливість спостерігати, яка кількість показів лишилася до повного запам’ятовування слова.

І наостанок – одним із головних законів пам’яті, але, на жаль, часто несправедливо недооціненим, є закон налаштування. Ще не почавши заняття, ми вже себе проектуємо, що це завдання складне та непосильне для нас. Це – негативна настанова, цим самим ми наче програмуємо самих себе на невдачу. Запам’ятайте, якщо Ви зробили настанову вивчити, то інформацію Ви вивчите. Якщо настанова була запам’ятати тільки на час складання іспиту, наступного дня після іспиту інформація забудеться. Тому перед кожним заняттям, Ви маєте посміхнутися собі і сказати: «Мені дуже подобається вивчати англійську! Тільки разом з «Хелло Ворлд!» це надзвичайно просто і ефективно». Тільки з таким Вашим настроєм та початком ми гарантуємо 100 % результат!

Ви – талановита, неординарна особистість, яка обов’язково досягне поставлених цілей!

Вивчити англійську та стати успішним у бізнесі та кар’єрі, здобути нових друзів та отримати незабутні враження Вам допоможуть курси «Хелло Ворлд!».