logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese
Англійські фразеологізми з «Хелло Ворлд!»

english idioms Не секрет, що саме ідіоми, фразеологізми та прислів’я є справжньою оздобою англійської (погодьтеся, як і будь-якої іншої :) мови та одним з невичерпних джерел створення образності. У запам’ятовуванні 600 найбільш вживаних фразеологізмів з «Хелло Ворлд!» бере участь образна пам’ять, бо фразеологізми створюють в уяві не прості образи, які виникають при сприйманні слів, а жваві та яскраві картинки, що зумовлено саме природою фразеологізмів. Вони є засобами образного змалювання явищ навколишньої дійсності :)

Мовна ситуація, в якій були вжиті ідіоми з курсів «Хелло Ворлд!», запам’ятовується яскраво і надовго, бо в запам’ятовуванні бере участь емоційна пам’ять, яка до певної міри може бути сильнішою за інші види. Наприклад, сталий вислів as black as coal (чорний, як смола) буде викликатися в свідомості, коли людина потрапляє в конкретну мовленеву ситуацію, де необхідно підкреслити цю ознаку предмету. Промовлений образ, який породжує фраза, дуже легко уявити.

Англійські ідіоми, запропоновані в нашому курсі «Хелло Ворлд!», мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти позитивно впливає на запам’ятовування. Отже, такі вислови розвивають Вашу пам’ять. Тому, робота з будь-яким курсом «Хелло Ворлд!» зводиться не лише до накопичення знань з англійської мови з подальшим їх використанням, а й до формування Вашої творчої особистості.

Варто зазначити, що діти швидко та легко запам’ятають англійські фразеологізми з курсу «Хелло Ворлд!»., оскільки сприймають ці лексичні конструкції буквально та малюють надзвичайно яскраві образи.

Курс розрахований на рівні: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate level, Upper-Intermediate level, Advanced level.

Акція! Cплачуйте лише 50% за будь-який курс!

 Вартість курсу становить 369 грн 185 грн

Режими навчання

Мінімальна тривалість щоденного заняття

Тривалість курсу

Активний

30 хв

2 місяця

Пасивний

1,5 – 3 години

4 місяця

Змішаний

20 хв – активного вивчення

60 хв –  пасивного вивчення

3 місяця

Інтенсив

2 підходи по 30 хв активного вивчення

1,5 місяць

Придбати зі знижкою ПОВНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ВЕРСІЮ «Вивчаємо фразеологізми з Хелло Ворлд!» Ви можете ТУТ.