logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese

Наші рекомендації при роботі з «Хелло Ворлд!»

Дякуємо, що обрали наш продукт! В процесі розробки «Хелло Ворлд!» ми були націлені на доступність продукту саме для Вас, кінцевого споживача, тому, сподіваємося, Ви будете приємно вражені надзвичайно дружнім та доступним інтерфейсом програми :) В цьому розділі ми описуємо поетапний процес встановлення та всі функціональні можливості «Хелло Ворлд!».

Користування програмою геніально просте та зручне – і Ви в цьому переконаєтеся :) Завантажте архів обраного курсу, розархівуйте його, двічі клікніть по файлу Hello World!.exe і програма вже працює, а Ви – вже почали своє навчання!

Наступним кроком може бути зміна персональних налаштувань ... або Ви можете лишити все в тому вигляді, який ми обрали для Вас. Вам необхідно зайти в програмне меню. Для цього клікніть один раз ПРАВОЮ кнопкою миші по іконці Хелло Ворлд в треї  - правому нижньому кутку на Вашому дисплеї, як показано на малюнку нижче.

Перш за все, Ви встановлюєте робочу область програми – це той простір у вікні екрану, який Ви виділяєте під нові слова – саме там вони будуть блимати. Ми рекомендуємо кожного разу адаптувати цю область під Ваші потреби (швидко Ви це можете зробити натиснувши гарячі клавіші CTRL+W або клікнувши правою кнопкою миші по іконці "Хелло Ворлд!" в треї - нижньому правому кутку екрану). Наприклад, проглядаєте фільм – відведіть вузьку смужку екрану під текст, а програма сама адаптує розмір шрифта та буде виводи текст тільки у вказаному місці. Таким чином, Ви дивитеся улюблений фільм – а Ваша пам'ять вивчатиме слова за Вас, переводячи їх з короткострокової пам’яті в довгострокову; працюєте з Word чи Excel – відведіть ту область, яка не використовується та Вам не буде заважати. Головне правило! – якомога більше часу проводити за комп’ютером, коли запущена програма, тим самим ввесь цей час пасивно вивчаючи слова.

Налаштування розміру, типу, кольору шрифта та фону. Тут все надзвичайно індивідуально, спробуйте поекспериментувати з кольором та розмірами. Для когось насичений помаранчевий колір більше концентруватиме увагу та сприятиме прискореному запам’ятовуванню англійських слів, іншого ж він може дратувати. Оберіть ті налаштування, які найбільше підходять Вам. Головне,  вивчайте англійську із задоволенням :)

Надзвичайно важлива функція перевірки вимови слова (CTRL+T) – Ви можете ввімкнути чи вимкнути показ англійської транскрипції до слів та словосполучень.

Режими показу слів бувають різними – з урахуванням пріоритетів, без урахування встановлених пріоритетів та показ єдиного пріоритету. За замовчуванням ми встановлюємо показ слів з урахуванням пріоритетів, що дозволяє прості слова показувати рідше, а складні лексичні конструкції частіше, за рахунок цього досягається успішне запам’ятовування як простих, так і складних англійських слів. Якщо всі слова нашого словника Ви вже вивчили, а власні нововведенні слова ще вивчаєте, в такому випадку ми рекомендуємо встановлювати режим показу слів з єдиним пріоритетом Ваших слів. Періодично варто змінювати режими показів, це дозволяє відновлювати в довгостроковій пам’яті вивчені англійські слова.

Змінити швидкість показу слів можна, декілька разів клікнувши на опції збільшити/зменшити частоту показів в меню програми (в правому нижньому кутку екрану іконка програми - необхідно клікнути на неї правою кнопкою миші і обрати потрібну опцію) або натиснувши гарячі клавіші Shift + Стрілочка Вниз чи Вверх. Змінюйте швидкість в залежності від того, наскільки Ви сконцентровано працюєте над іншим своїм завданням. Чим вища концентрація – тим повільніше мають блимати слова, і навпаки – робите якусь автоматичну роботу за компютером – встановлюйте частішу швидкість зміни слів.

Однією з важливих налаштувань – є можливість обирати режим вивчення англійської мови – пасивний чи активний. При пасивному режимі Ви вивчаєте слова на підсвідомому рівні: в процесі будь-якої роботи за комп’ютером, коли Ви сконцентровано працюєте над іншим завданням, чи проглядаєте фільми, чи граєте в комп’ютерні ігри. Просто ввімкніть режим показу – «Пасивний режим». І весь цей час Ваша підсвідомість буде фіксувати блимаючі слова, мимовільно через декілька їх повторів переміщати ці слова з Вашої короткострокової пам’яті в довгострокову. На цьому етапі нове слово здаватиметься Вам знайомим і Ви зможете вживати його влучно, у правильному контексті. Ми рекомендуємо періодично працювати в активному режимі, коли слова з’являються спочатку українською, а Ви намагаєтеся їх відтворити англійською, а потім перевіряєте свій варіант з нашим перекладом. В цьому режимі Ви реально відчуваєте позитивні результати пасивного вивчення англійської мови, описаного вище.

Надзвичайно важливою є робота зі словником. По мірі того як Ви вивчаєте слова, Ви можете змінювати їм пріоритет показу, або взагалі їх видаляти. Обов’язково в процесі навчання додавайте власні нові слова, або навіть створюйте нові власні словнички. Щоб відкрити словничок натисніть CTRL+D або зайдіть в словник через меню програми, а потім оберіть потрібну функцію. У відкритому словнику Ви можете створити нове англійське слово, натиснувши CTRL+N та ввівши значення, або видалити вивчені слова натиснувши CTRL+D.

Щоб зупинити програму, натисніть CTRL+P, а щоб закритиAlt+X.


Бажаємо Вам швидкого ефективного вивчення англійської разом з «Хелло Ворлд!»